Aplikačný kurz - Mošovce

Prečo sa neuliať hneď v druhý týždeň ani nezačatého školského roku? 12 krások, 12 zverov a dvaja krotitelia to využili(alebo zneužili?) a v pondelok ráno sa pre nich začal týždeň "ničnerobenia", zábavy, turistiky a všetkých good things patriacich k takýmto akciám.

Po príchode do Drienku(rekreačné stredisko) si dal každý po drinku - samozrejme bez nevhodných prísad. Po vybalení sa začal lov po miestach na kultúrne vyžitie a spoznávanie domorodcov. Na základe príkazu ochrancov dobrých mravov(Ivanka, Krajčovič) sme dodržali nariadenie ísť spať skoro a už o štvrtej ráno všetci odfuckovali. Nemyslíte, že je to dosť zavčasu? Staré známe ráno múdrejšie večera akosi nefungovalo - ráno sme múdrejší neboli hoci nevyspaní určite.Voľky-nevoľky sme šlapali - niektorí po dvoch, iní po štyroch do ozrutného kopca.

Vrchol však stál za to! Odmenou za rýchly výstup na vrch bol rýchly striptíz niektorých otužilejších slečien čo pozdvihlo náladu boys&men. Chvíľka rest-in_peace a hor sa rovno dolu, aj keď až také rovné to nebolo. "Skratka" dlhšia ako výstup na kopec bol jedným z Ivankových skvelých nápadov. Unavení, špinaví, ale vzrušení z krásneho výhľadu prišli alpinisti na chatu nahádzať niečo do prázdneho bruška. Potom prišla tmavá noc...

V jedno pekné ráno povedal nám ujo Peťo streda, streda, streda zatancovať si treba. Pozbierali sme všetky svoje unavené údy a dance sa mohol začať. Naše opičie tance si nenechal ujsť ani pán riaditeľ Zajac, ktorý sa pridal k neúnavným a tancachtivým profákom. A tak sme ruka v ruke, telo na telo prehýrili celú noc. Keďže naši leniví mládenci zohrievali stoličky alebo primrzli na parkete, museli to roztočiť starší páni.

Po raňajšej rozlúčke so Zajkom a dvoma našimi spolužiakmi v delíriu dostali ostatní chuť na Tlstú a Ostrú(vrchy v pohorí Veľká Fatra). Tí hladnejší hodili spátečku už pod kopcom a ponáhlali sa na obed. Keďže ten nechutil až tak ako sme čakali rozbehli sme sa do blízkej pekárne a nakúpili teplé koláče od teplých pekárov. Pokračujúc v známej trase sme sa presunuli o dům dále - do malej dedinskej krčmičky. Rozhodli sme sa počkať na turistov pri biliarde a dobrej muzičke z jukeboxu. Aby nám popri tom nevyschlo v hrdle ovlažili sme sa chladeným tekutým mokom. Niektorí sa pozabudli a svoje vyprázdnené poháre si odniesli so sebou ako suvenír.

Posledná noc sa niesla v znamení prípravy na nasledujúci športový deň. Posilovali sme žalúdky, trénovali rýchlosť behu z WC do izby a naspäť, niektorí si aj zastrielali. Prišiel zlatý klinec programu - súťaž kde vyhráva najrýchlejší, najpresnejší... Disciplíny boli takéto:

1. ľahni, nabi zbraň a vystrel
2. bež ako vieš
3. traf Struka granátom do hlavy alebo inde
4. uhádni na čo myslí Ivanka

Po obede sme si zbalili svojich pár slivák and THE END.

Aktuality

Trieda

O nás

Fun

Rôzne